Про нас

Масаж — один із найдавніших методів лікування: цілителі Стародавнього Сходу вважали, що хвороби проникають і виходять з організму саме через шкіру. Професійний масаж, виконаний правильно, покращує роботу імунної системи, сприяє відновленню захисних функцій і загальному оздоровленню. Щоб оволодіти мистецтвом масажу недостатньо лише завчити класичні техніки. У реабілітаційно-консультаційному центрі “Здорове життя” навчають комплексному освоєнню масажних методик, що включають не лише стандартні прийоми, а й загальне ознайомлення із роботою всього організму. Директор центру Наталія Поліщук займається масажем ще з 1994 року, тому своїх учнів фахівець навчає робити якісний і правильний масаж, що матиме гігієнічний, спортивний, антицелюлітний або лікувальний  вплив залежно від завдання масажиста.

Програма курсів ретельно складена. У курс включено вивчення усіх масажних прийомів, масаж окремих частин тіла, масаж при травмах та захворюваннях, а також антицелюлітний масаж, масаж обличчя, масаж та гімнастика в дитячій практиці, сегментарно-рефлекторний,  спортивний, апаратний та точковий масаж. Звичайно, робити лікувальний масаж можуть не всі, лише спеціалісти з медичною освітою, проте знання його особливостей дозволять фахівцю виконувати інші види масажу без шкоди для здоров’я. Під час навчання увага учнів акцентується на анатомії і фізіології людини, хворобах організму і стані м’язів.

Практичні заняття займають майже 90% усього навчального процесу, оскільки вся теоретична частина описана в методичному посібнику, виданому спеціально для потреб учнів. Це дозволяє не витрачати зайвого часу на написання конспектів, а більше уваги приділяти практиці. Теоретично вивчаються покази та протипокази до масажу, анатомія людини, особливості технічного обладнання кабінету, і вже з третього заняття починається практика.

Групи — невеликі, від 2 до 22 осіб, що дозволяє зробити процес навчання максимально ефективним. Викладач має змогу проконтролювати роботу кожного. Ще на початку навчання закладається такий принцип, щоб робити лише технічно та методично правильний масаж, який не матиме негативного впливу на здоров’я, а приноситиме полегшення і лікувальний ефект.

У центрі “Здорове життя” є всі умови для якісного навчання: кваліфіковані фахівці, спеціально облаштовані кабінети та необхідне обладнання. Кабінет для практичних занять має зручні кушетки, вібромасажер, вакуумні масажні банки, адже навчання охоплює різні види масажу. Підготовлено багато наочного матеріалу — на стінах розміщені плакати анатомічної будови людини та масажних прийомів. Це допомагає учням краще запам’ятовувати необхідну інформацію. Масажні прийоми учні відпрацьовують один на одному, щоб зрозуміти принципи даної методики і недоліки свого виконання.

Аби по закінченню навчання, кожен зміг використати засвоєні знання, останньою лекцією курсів є “Основи підприємництва”. Завдання центру — зробити з учнів не лише хороших технічних виконавців, а й людей, які зможуть реалізувати себе у професійному плані.

Для зручності заняття проходять у три зміни, вранці, вдень і ввечері, тричі на тиждень по дві години кожне.  Дні занять: вівторок, середа, четвер. Учні можуть обрати найбільш вдалий час. Якщо є бажаючі навчатись на вихідних – для них створюється група вихідного дня. Впродовж року відбувається сім наборів у місті Рівне. Також курси масажистів РКЦ “Здорове життя” працюють у містах Тернопіль та Дубно. Тривалість одного курсу — два місяці. Після закінчення навчання видається диплом від ТМ “Здорове життя” українською та англійською мовою з зазначенням терміну навчання, основних вивчених тем, кількості академічних годин, що відповідає міжнародним правилам документоведення.

“Здорове життя” — торгова марка, що забезпечує якісне навчання масажу.Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>