Кінезіотейпування

 

 

IMG_20200903_163540

 

Аплікації кінезіотейпів дозволяють урізноманітнити та підвищити ефективність роботи не лише масажистів, але і реабілітологів та косметологів!
Навчання кінезіотейпуванню триває один день, включає теоретичну та практичну частину. Як завжди, тут дбають про раціональне використання Вашого часу! Тому вся теоретична частина уже є в методичному посібнику і пояснюється викладачем усно. А на практичній частині учні мають можливість відпрацювати найактуальніші схеми кінезіотейпінгу, які дозволяють ефективно діяти при дисфункціях опорно-рухового апарату, для підтримки спортивної працездатності та запобігання травмуванню спортсменів та осіб робітничих професій, що мають значні фізичні навантаження. А також учні відпрацьовують схеми для лімфодренажного, антицелюлітного  та ліфтинг-ефекту, тейпування обличчя та зони декольте.
Якщо Вам теж цікаво розширити перелік своїх послуг та підвищити ефективність роботи – швиденько бронюйте місця в групі!
Вартість групового навчання кінезіотейпуванню в м. Рівне 4000 гривень (матеріалами для навчання забезпечуємо). Індивідуальне навчання – 5000 гривень.
Можливе навчання в інших містах за запитом.
➡️ (098)7465307, (093)2937607

Найближча дата занять:  4 та 19 березня 2022 року!

 Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>