Онлайн курс масажу

 

Ніщо не зупинить тебе на шляху до мети!

Тепер ти можеш НАВЧАТИСЬ МАСАЖУ не виходячи з дому!

Обирай для себе ОНЛАЙН КУРС “Основи КЛАСИЧНОГО МАСАЖУ”

Ти одразу отримуєш доступ в закритому інстаграм-аккаунті до усього об’єму програми з відеоуроками і можеш переглядати матеріал скільки завгодно разів та в зручному для себе режимі!
Після надсилання відеозвіту про засвоєння практичних навиків ти отримуєш поштою оригінал сертифікату про завершення дистанційного онлайн курсу “Основи класичного масажу”

В програмі навчання:
наочні матеріали для вивчення анатомії;
покази та протипокази до проведення масажу;
етапи масажної процедури та періоди курсу масажу;
поняття про масажну одиницю;
положення пацієнта при масажі спини;
комфортний початок та завершення масажної процедури;
УСІ класичні масажні прийоми: погладжування, розтирання, розминання, вібрація (в форматі детальних відео-уроків);

➕БОНУС❗❗❗
“МЕДОВИЙ МАСАЖ” (відеоурок+сертифікат) .
➡️ Після завершення дистанційного навчання ти можеш продовжити навчання очно за програмою ПОВНОГО КУРСУ та обрати зручний час групового навчання на нашому сайті www.zdorovo.rv.ua або домовитись (за окрему плату) про кілька індивідуальних занять або про індивідуальне навчання за ПОВНИМ КУРСОМ.

Вартість онлайн курсу: 3700 гривень (доступ до усіх матеріалів програми протягом трьох місяців), необмежений доступ +500 гривень.
✨ ВИПУСКНИКИ очного навчання ПОПЕРЕДНІХ НАБОРІВ курсів масажистів РКЦ “ЗДОРОВЕ ЖИТТЯ”® можуть придбати онлайн курс з необмеженим доступом до матеріалів без жодних доплат!
Вартість надсилання сертифікату в інші країни, крім України – згідно тарифів поштового оператора. .
✔️ Також реабілітаційно-консультаційний центр “ЗДОРОВЕ ЖИТТЯ” проводить набір на ПОВНИЙ КУРС очного навчання відповідно до програми та дат, зазначених на сайті www.zdorovo.rv.ua

❗ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Програми ОНЛАЙН навчання та ПОВНОГО КУРСУ вивчення масажу відрізняються! Детальніше запитуйте за телефонами: +380987465307, +34617424507

Реєстрація на дистанційне навчання в direct
@polishchuk.nataliia_

https://www.instagram.com/p/CAGfxMjgguR/?igshid=1g322887r2w0v

 

 

 

 Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>