Працевлаштування та стажування

IMG_20190707_190627

  Учні  КУРСІВ МАСАЖИСТІВ реабілітаційно-консультаційного центру “Здорове життя” можуть не турбуватись про своє професійне майбутнє. Тому, що вони отримують не лише якісні знання та вміння, а і сприяння в працевлаштуванні та оплачуваному стажуванні в Україні та закордоном. Тут ми виділяємо наступні позиції:

1. Під час навчання усі наші учні мають можливість відвідати заняття з основ підприємництва, під час якого дізнаються усю інформацію юридичного та організаційного характеру щодо самостійної діяльності в галузі надання масажних послуг та роботи в beauty-індустрії.

2. До реабілітаційно-консультаційного центру “Здорове життя” регулярно звертаються власники масажних кабінетів та салонів краси з проханням порадити масажиста. Звичайно, рекомендуємо найкращих!

3. З 2016 року діє програма по продовженню навчання в Польщі (м.Вроцлав) протягом двох років з отриманням кваліфікації технік-масажист.

4. З 2018 року випускники курсів масажистів реабілітаційно-консультаційного центру “Здорове життя” отримали можливість  проходити оплачуване стажування в санаторіях та SPA-салонах Словаччини та Болгарії з отриманням сертифікату.

5. У 2019 році наші випускники отримали    можливість офіційного працевлаштування в Словаччині, Болгарії, Туреччині  та на Кіпрі з укладанням трудової угоди .Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>