Акції та знижки

 

Інформація про дати початку занять в кожному місті та вартість навчання є на нашому сайті http://www.zdorovo.rv.ua та в групі https://www.facebook.com/groups/1036213079777239/
Або телефонуйте : +38(098)7465307,

 

ПОСТІЙНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ

При оплаті одразу двох курсів ЗНИЖКА 10 %

У наших учнів  є можливість обирати спосіб оплати за навчання. Ви самі вирішуєте: платити за навчання одразу на момент укладання угоди чи розділити оплату на дві частини. Якщо бажаєте одразу оплатити усю вартість навчання на КУРСАХ МАСАЖИСТІВ , тоді отримаєте приємний бонус у вигляді методичного посібника з вивчення масажу в подарунок!
В групі вихідного дня знижки не передбачені.

Студентам медичних ВУЗів та кафедри здоров’я людини, а також випускникам шкіл поточного року надаємо знижку у розмірі 200 гривень, а тим, хто приходить на навчання удвох – знижка 300 гривень.

ЗНИЖКИ не додаються, ВИ ОБИРАЄТЕ ту знижку, яка Вам подобається БІЛЬШЕ!))

Якщо навчатись в одному наборі бажає четверо та більше друзів – кожен БЕЗКОШТОВНО отримує методичний посібник з вивчення масажу!

 

 

 

 

 Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>