Курси масажистів

На курсах МАСАЖИСТІВ в Рівному, Тернополі та Дубно вивчаємо повний курс масажу :

 • класичні прийоми масажу
 • масаж окремих частин тіла (спини, верхніх та нижніх кінцівок, голови, передньої поверхні грудної клітки, живота, комірцевої зони)
 • масаж при травмах та захворюваннях (переломи верхніх та нижніх кінцівок, артрити, артрози, остеохондроз, бурсит, радикуліт,  інсульт,   сколіоз, плоскостопість, гіпертонічна та гіпотонічна хвороба, захворювання органів дихання та шлунково-кишкового тракту)
 • апаратний масаж(вібромасаж, вакуумний)
 • косметичний ( антицелюлітний, масаж обличчя)
 • дитячий (масаж та гімнастика дітям до року, масаж при кривошиї, пупковій грижі, дисплазії кульшового суглоба)
 • спортивний, загальний, гігієнічний
 • сегментарно-рефлекторний
 • техніка точкового масажу

А ТАКОЖ:

 • основи психології 
 • основи підприємництва
 • основи медичних знань
 • основи анатомії
 • покази та протипокази до проведення масажу
 • обладнання масажного кабінету 

Після закінчення наших курсів масажистів ВИ ОТРИМУЄТЕ пластиковий диплом на українській та англійській мові з зазначенням терміну навчання, основних вивчених тем, кількості академічних годин та з зазначенням торгової марки, що протягом багатьох років зберігає позитивну репутацію та попит у роботодавців!  А також ексклюзивне право продовжити навчання в Польщі з можливістю офіційного працевлаштування, можливість оплачуваного стажування та працевлаштування за кордоном в таких країнах, як Болгарія, Словаччина, Туреччина та Кіпр!

Вартість навчання в Рівному та  Дубно – 4500 гривень), група вихідного дня у Рівному та Дубно 5000 гривень, в Тернополі – 4800 гривень.  Індивідуальне навчання в Рівному – 10000 гривень.

Студентам медичних навчальних закладів, кафедри здоровя людини та випускникам шкіл  поточного  року – знижка 100 гривень; особам, що приходять вчитися вдвох – знижка 150 гривень. При повній оплаті за навчання на момент укладання угоди учні отримують  знижку – 200 гривень (крім групи вихідного дня та ІНТЕНСИВУ); особи, що раніше навчались на онлайн курсі “Основи класичного масажу” мають знижку 500 гривень. ЗНИЖКИ не додаються. ВИ ОБИРАЄТЕ ту знижку, яка Вам подобається більше))   Можлива оплата двома частинами.

Навчання проходить в ранковий або вечірній час чотири рази на тиждень протягом шести тижнів, або п’ять раз на тиждень протягом п’яти тижнів. Можливе навчання в групі вихідного дня у Рівному та Дубно. Група вихідного дня займається у суботу та неділю з 10.00 до 14.00 протягом шести тижнів.

Індивідуальне навчання проводиться за попередньо узгодженим графіком. 

Години занять в кожному місті бажано з’ясовувати за контактними телефонами та в групі 

http://vk.com/zdorovorv       https://www.facebook.com/groups/1036213079777239/  

Практичні заняття займають 90 відсотків часу навчання. Уся теоретична частина подана в методичному посібнику, виданому спеціально для потреб курсів, тому  учні не пишуть конспектів і мають більше часу для вдосконалення практичних навичок.

  Групи формуються на підставі укладених угод,  згідно з планом навчання.

Найближчі дати початку занять у Рівному:  

з 01 по 26 червня (ранкова та вечірня група, навчання по дві години на день з понеділка по п’ятницю);

з 15 червня по 1 липня в режимі ІНТЕНСИВ (щодня з понеділка по п’ятницю, по чотири години на день);

06 липня по 17 липня (навчання в режимі ІНТЕНСИВ, 9.30 – 13.30, щодня без вихідних);

з 12 вересня по 18 жовтня (група вихідного дня, субота та неділя з 10.00 до 14.00); з 15 вересня по 22 жовтня (з понеділка по четвер, ранкова та вечірня група); з 24 жовтня по 29 листопада (група вихідного дня); з 26 жовтня по 3 грудня (навчання з понеділка по четвер, ранкова та вечірня група); з 7 грудня по 18 грудня (навчання в режимі ІНТЕНСИВ, 15.00-19.00, щодня без вихідних)

Найближчі дати початку занять у Тернополі: у 2020 н.р. навчання в Тернополі буде проводитись в режимі ІНТЕНСИВ, 12 днів підряд без вихідних, по чотири години на день, 16.00-20.00,  (дата початку уточнюється)

Найближчі дати початку занять в місті Дубно:  з 14 вересня по 16 жовтня (навчання з понеділка по п’ятницю, 17.00-19-00); з 19 жовтня по 20 листопада (навчання з понеділка по п’ятницю, 17.00-19.00)

м. Рівне,  вул. Короленка,5, оф. 101, 102, 122 (центр міста, біля Злата Плази)

м.Тернопіль,  вул. Микулинецька,3а,  9-й поверх, оф.912 (бізнес-центр “ДоброБуд”). Місце проведення навчання на даний час уточнюється та може бути змінено.

м.Дубно, вул. Данила Галицького, 16, 3 поверх.

В усіх містах проведення курсів викладачі перебувають на робочому місці лише в час проведення занять, а також півгодини до та після занять, щоб забезпечити учням комфортне відвідування. Ми не наймаємо адміністраторів для стаціонарних консультацій, щоб не здорожчувати Вам навчання через необхідність оплати праці додаткового персоналу. Тому готові в телефонному режимі консультувати Вас по усіх питаннях, проводити попередній запис на навчання та узгоджувати час зустрічей з Вами для укладання угод про навчання.

(098)746-53-07, (093)293-76-07                www.zdorovo.rv.ua           vk.com/zdorovorv https://www.facebook.com/groups/1036213079777239/

https://youtu.be/xoUWGgX–WQ

https://youtu.be/AhjH5IFIgW0Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>