Курси масажистів

З 2011 року проводить навчання масажистів реабілітаційно-консультаційний центр “Здорове життя”®.  За цей час понад 1700 осіб отримали грунтовні знання з масажу та реабілітації, а також анатомії людини, основ медичних знань та психології спілкування з клієнтами, а також основ підприємництва для повноцінної професійної реалізації!  Сюди приїжджають на навчання не лише з різних куточків України, але і з таких країн, як Польща, Словенія, Ірландія, Іспанія, Італія, Туреччина та Франція.
Викладачі – практикуючі фізичні терапевти з багаторічним медичним стажем та досвідом роботи.

.
Керівник курсів:

Наталія Іванівна Поліщук. Освіта: вища – магістратура з фізичної терапії (2006 р.), вища юридична (2020 р.), базова медична (1994 р.). Медичний стаж – з 1994 року, викладацький – з 2011 року.

На курсах МАСАЖИСТІВ в Рівному, Тернополі та Дубно відбувається підготовка фахівців з масажу за такими програмами :

 

1. ПОВНИЙ КУРС МАСАЖУ:

 • класичні прийоми масажу
 • масаж окремих частин тіла (спини, верхніх та нижніх кінцівок, голови, передньої поверхні грудної клітки, живота, комірцевої зони)
 • апаратний масаж(вібромасаж, вакуумний)
 • косметичний ( антицелюлітний, масаж обличчя)
 • спортивний, загальний, гігієнічний
 • сегментарно-рефлекторний
 • техніка точкового масажу

А ТАКОЖ:

 • основи психології 
 • основи підприємництва
 • основи медичних знань
 • основи анатомії
 • покази та протипокази до проведення масажу
 • обладнання масажного кабінету
 • ергономіка роботи масажиста

Вартість навчання в ранковій та вечірній групах: 6700 гривень, в групі вихідного дня 8000 гривень, індивідуально – 10000 гривень.

Графік занять:  ранкова група – 11.00 -13.00, вечірня група – 18.00 – 20.00, з понеділка по четвер;  група вихідного дня – 10.00 -14.00, субота, неділя; графік індивідуального навчання узгоджується завчасно з учнем при наявності вільного викладача.

Найближчі дати проведення навчання:

Очікуйте на оновлення дат 

 

2. ЛІКУВАЛЬНИЙ ТА ДИТЯЧИЙ МАСАЖ (для фахівців, що завершили навчання за програмою ПОВНОГО КУРСУ):

 • масаж при травмах та захворюваннях (переломи верхніх та нижніх кінцівок, артрити, артрози, остеохондроз, бурсит, радикуліт,  інсульт,   сколіоз, плоскостопість, гіпертонічна та гіпотонічна хвороба, захворювання органів дихання та шлунково-кишкового тракту)
 • дитячий (масаж та гімнастика дітям до року, масаж при кривошиї, пупковій грижі, дисплазії кульшового суглоба)

Вартість навчання в ранковій та вечірній групах:     5000 гривень, в групі вихідного дня 6500 гривень, індивідуально – 8000 гривень.

Графік занять:  ранкова група – 11.00 -13.00, вечірня група – 18.00 – 20.00, з понеділка по четвер;  група вихідного дня – 10.00 -14.00, субота, неділя; графік індивідуального навчання узгоджується завчасно з учнем при наявності вільного викладача.

Найближчі дати проведення навчання:

Очікуйте на оновлення дат 

 

3. Навчання в режимі ІНТЕНСИВ за програмою, що включає в себе одразу 2 курси (ПОВНИЙ КУРС та ЛІКУВАЛЬНИЙ +ДИТЯЧИЙ масаж)

Вартість навчання: 12000 гривень.

Найближчі дати проведення навчання:

(навчання по 4 години на день, дати та час  занять уточнюються)

Після закінчення наших курсів масажистів ВИ ОТРИМУЄТЕ пластиковий диплом на українській та англійській мові з зазначенням терміну навчання, основних вивчених тем, кількості академічних годин та з зазначенням торгової марки, що протягом багатьох років зберігає позитивну репутацію та попит у роботодавців!  А також ексклюзивне право продовжити навчання в Польщі з можливістю офіційного працевлаштування, можливість оплачуваного стажування та працевлаштування за кордоном в таких країнах, як Болгарія, Словаччина, Туреччина та Кіпр!

При повній оплаті за навчання на момент укладання угоди учні отримують  в подарунок методичний посібник з вивчення масажу, а також знижку  500 гривень при укладанні угоди про навчання за 30 днів до початку навчання; особи, що раніше навчались на онлайн курсі “Основи класичного масажу” мають знижку 500 гривень. 

ПРИ   ПОВНІЙ    ОПЛАТІ    ОДРАЗУ   ДВОХ    КУРСІВ – ЗНИЖКА 10 %

ЗНИЖКИ не додаються. ВИ ОБИРАЄТЕ ту знижку, яка Вам подобається більше))

Можлива оплата двома частинами.

Години занять в кожному місті бажано з’ясовувати за контактними телефонами та в групі 

https://www.facebook.com/groups/1036213079777239/  

Практичні заняття займають 90 відсотків часу навчання. Уся теоретична частина подана в методичному посібнику, виданому спеціально для потреб курсів, тому  учні не пишуть конспектів і мають більше часу для вдосконалення практичних навичок.

  Групи формуються на підставі укладених угод,  згідно з планом навчання.

 

Найближчі дати початку занять в місті Дубно:  плануємо відновлення роботи офісу в Дубно, тому очікуйте на оновлення дат 

 

м. Рівне,  вул. Короленка,5, оф. 101, 102, 122 (центр міста, біля Злата Плази)

 

В усіх містах проведення курсів викладачі перебувають на робочому місці лише в час проведення занять, а також півгодини до та після занять, щоб забезпечити учням комфортне відвідування. Ми не наймаємо адміністраторів для стаціонарних консультацій, щоб не здорожчувати Вам навчання через необхідність оплати праці додаткового персоналу. Тому готові в телефонному режимі консультувати Вас по усіх питаннях, проводити попередній запис на навчання та узгоджувати час зустрічей з Вами для укладання угод про навчання.

+38(098)746-53-07, +34617424507           www.zdorovo.rv.ua           vk.com/zdorovorv https://www.facebook.com/groups/1036213079777239/

https://youtu.be/KhP6Q03ABs8

https://youtu.be/xoUWGgX–WQ

https://youtu.be/AhjH5IFIgW0Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>