У рівненській школі професійного масажу розкривають секрети “антицелюліту”.

Уже третій рік поспіль у Рівному проводять курси масажистів при реабілітаційно-консультаційному центрі «Здорове життя». Як за допомогою майстерності рук покращують самопочуття, фігуру та настрій – бачила і журналіст сайту «ВСЕ».

Темою навчального заняття був «Антицелюлітний масаж». За три академічні години, кваліфікований викладач Наталія Поліщук розвіяла міф про те, що антицелюлітний масаж є  досить болючою та некомфортною процедурою.

-  Правильний та послідовний підбір масажних прийомів дозволяє значно зменшити неприємні відчуття та суттєво покращити зовнішній вигляд проблемних ділянок тіла. Головне у цій справі – вміти урізноманітнити вплив за допомогою вакуумної масажної банки та вібромасажера, – зауважила пані Наталя.

Власне цим тонкощам масажної справи впродовж двох місяців навчають у РКЦ «Здорове життя». Також на курсах масажистів здобувають практичні навики у різноманітних техніках та методиках масажу. Серед них – всі класичні прийоми, а також масаж окремих частин тіла, методики масажу при травмах та захворюваннях. У програму курсів також входить: загальний, гігієнічний, спортивний, апаратний, точковий, сегментарно-рефлекторний та дитячий масажі.

Для зручності відвідування занять для учнів на курсах існує денна та вечірня групи. Тому кожен може обрати прийнятний для себе час навчання. Заняття відбуваються тричі на тиждень, а курс освоєння масажних технік триває 2 місяці.

У ході заняття, журналіст поцікавилась у спеціалістів закладу, чи реально засвоїти повний курс масажу всього лише за два місяці.

- Це справді можливо завдяки тому, що на цих курсах уже давно відійшли від практики записування теоретичного матеріалу в формі конспекту. Теоретична база курсу міститься у методичному посібнику, який видають учням. Тому усне пояснення теми заняття займає набагато менше часу, а зекономлений час використовується для вдосконалення практичних навиків, – розповідає викладач курсів Наталія Поліщук. –  Такий підхід вигідно вирізняє ці курси від інших подібних в Україні та дуже подобається учням, адже доступне та прикладне пояснення матеріалу сприймається краще, ніж «сухе» написання конспекту.

До слова, за час існування курсів масажистів, у РКЦ «Здорове життя» були учні з восьми областей України, у тому числі й з віддалених, наприклад, Івано-Франківської та Одеської.

Багато хто після закінчення курсів масажистів вирішує продовжити навчання успеціалізованих ВНЗ на лікаря чи реабілітолога. Дехто з учнів поступає до медичного коледжу.

На думку викладача курсів, реабілітолога з значним досвідом роботи Наталії Поліщук, професійному вдосконаленню не може бути меж, оскільки тоді прогрес припиняється. Наприклад, зараз вона працює над написанням кандидатської дисертації, а ще у далеких 90-х пізнавала ази медицини в Рівненському медичному училищі, а масажні прийоми – на єдиних тоді в Рівному курсах масажистів.

Одним із завдань цих курсів є сприяння професійної реалізації учнів, тому на заняттях додатково розповідають про всі юридичні та фахові аспекти діяльності масажиста. Під час навчального процесу першочерговою ціллю є створення дружньої, теплої та демократичної атмосфери. Можливо, саме тому учням так не хочеться розлучатись із викладачем по завершенню навчання.

До речі, набір на курси проводиться п’ять разів на рік згідно плану. Бажаючі освоїти ази найрізноманітніших масажних технік на цих курсах завжди можуть обрати зручний для себе період навчання.

Відтак, охочим стати справжніми масажистами, дізнатися секрети догляду за тілом і фігурою варто звертайтеся за адресою: м. Рівне, вул. Короленка,5, оф.101,102. або ж за телефонами: (098)746-53-07, (093)293-76-07 чи у соцмережі “Вконтакте“.  Сайт РКЦ “Здорове життя”: www.zdorovo.rv.uaНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>