Антицелюлітний масаж

Антицелюлітній масаж

Антицелюлітний масаж.

Що ефективніше в боротьбі з целюлітом – апаратний чи ручний масаж? Вирішувати Вам.

Обидва методи достатньо популярні та мають своїх прихильників. І той, і інший спосіб мають спільну мету: звільнити жирові відкладення шкіри із безлічі ділянок застою, що утворюють під шкірою структуру, яка схожа на переплутану павутину та надає шкірі неприємного зовнішнього вигляду апельсинової шкірки. Обидві процедури тривають однакову кількість часу. Курс триває 4-8 тижнів при відвідуванні салону 3-4 рази на тиждень. По закінченні курсу результати говорять самі за себе. Процедури стимулюють вироблення «білків молодості» – еластину та колагену, покращують циркуляцію та забезпечують лімфодренаж.  Як наслідок: скорочується кількість жирових клітин та досягається мета масажу.

Крім того, масаж робить м’язи стегон та ягодиць пружнішими, внаслідок чого виглядають вони  молодше та привабливіше.

Але повернімося до вибору: техніка чи ручна робота?

Ручний антицелюлітний масаж використовує як традиційні рухи, так і спеціальні. Спеціальним видом є, наприклад, перекочування  шкіри. При цьому шкіра злегка відтягується у вигляді валика, а потім цей валик переміщається у вигляді хвилі по ділянці, що масажується.

Застосування механічних вакуумних масажерів дозволило забезпечити послідовне присмоктування невеликих ділянок шкіри.

Але більшість людей, незнайомих з методиками антицелюлітної терапії, як і раніше цікавить питання: чи працюють ці методи взагалі? У 91% жінок, що пройшли курс масажу з допомогою вакуумних масажерів, спостерігалось суттєве покращення зовнішнього вигляду шкіри.

Відомо, що сеанси антицелюлітного масажу – це зовсім не розвага, хоча вони досить таки терпимі. Прихильники ручного масажу пояснюють відмову від апаратного методу саме підвищеною болючістю процедури. А їх опоненти часто звинувачують ручний масаж у неможливості досягнути глибокого проникнення для того, щоб звільнити затверділі фібробласти. Але усі вони погоджуються з тим, що чарівність дотику людських рук не замінить ніяка машина.

Доведено, що комплексне поєднання різних методів впливу забезпечує оптимальний результат.

Слід взяти до уваги, що суттєві зміни у Вашому зовнішньому вигляді зможуть відбутися лише за Вашої активної участі у процесі, який вимагає певних жертв, особливо в плані дієти. До того ж, важливим є дотримання режиму та регулярні заняття спортом (найкраще – плаванням). З допомогою масажу досить реально покращити обмін речовин, подолати стрес, укріпити імунну систему, покращити кровообіг. Та як наслідок – позбавитись від зайвих кілограмів.Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>